תפריט

מאמנים

דייגו פוסטרנק

לאומית נשים, נוער על בנים, ארצית גברים, נערים

בן 50 נשוי + 4, מאמן במועדון כבר מעל ל 15 שנים ומשמש כמנהל המקצועי של המועדון. דייגו פיזיותרפיסט מוסמך מטעם מכבי שירותי בריאות ומאמן כדורעף בכיר, דייגו מנהל את מועדון הכדורעף הבית ספרי של עירוני ד' ובעברו שיחק במכבי תל אביב ונבחרת ישראל. בזמנו הפנוי רץ מרתונים. השנה מאמן את קבוצת הנערים, נוער, ארצית גברים וארצית נשים.

גולן כימיה

קבוצת ארצית גברים

בן 50 נשוי +2 ,מאמן כדורעף משנת 1995 ועד היום. בעל נסיון רב בקידום שחקנים, הוביל מספר רב של פעמים בתי ספר לאליפויות המדינה בכדורעף אולמות וחופים, בעל תואר ראשון בחינוך,  משמש היום כרכז חינוך גופני בבית הספר אהל שם ברמת גן. השנה מאמן גולן את קבוצת ארצית גברים

לאון חייט​

קבוצת לאומית נשים

בן 35 נשוי + 3, בעל תואר שני בחינוך ומורה לחינוך גופני בתיכון אליאנס בעל תעודת מאמן כדורעף אולמות ומדריך בכדורעף חופים. לאון מאמן במועדון כבר 8 שנים ומנהל את מועדון הכדורעף הבית ספרי באליאנס. בנוסף לאון בעל תעודת מאמן כושר גופני למשחקי כדור ומרצה במכללה לחינוך גופני על שם זלמן וינגייט. השנה מאמן לאון את קבוצת לאומית נשים.

יאיר לוטן​

קבוצות הפנאי וקבוצת וויקס

נשוי + 2 , שחקן במועדון משנת 1997 וכמאמן מ 2004, אימן את שלל קבוצות המועדון. בעל תואר ראשון בחינוך, ובביולוגיה וניהול. מורה לביולוגיה בבית הספר הדמוקרטי בהוד השרון ובנוסף אחראי על מערך הסטטיסטיקה באיגוד הכדורעף. השנה מאמן יאיר את קבוצת הפנאי של המועדון וקבוצת וויקס.

רועי גולומב​

לאומית גברים וקבוצת הראל

בן 25. רועי מתחיל את שנתו השנייה במועדון כאשר הצטרף באמצע שנה שעברה ואימן את קבוצת לאומית נשים, רועי גדל וצמח בפנימייה של וינגייט ומשם באופן טבעי לנבחרת ישראל. בעברו אימן בהוד השרון והתנדב כעוזר מאמן בקבוצת הנשים של אס"ח (ארגון ספורט חרשים). רועי סטודנט לתקשורת במכללה למנהל והשנה יאמן את קבוצות ארצית גברים ו"הראל".

עדן פוסטרנק​

ארצית נשים, נערות

 בנו של דיאגו פוסטרנק, בן 23, משחק כדור עף מעל 10 שנים, שחקן מכבי תל אביב בנוער וב4 שנים האחרונות שחקן בוגרים ברמת אביב. מאמן השנה את קבוצת הנערות וקבוצת הנוער של המועדון.